Strona głównaStartReklama w Dziennik Prudnicka.pl

Reklama w serwisie Prudnicka.pl to maksimum korzyści, minimum formalności. Reklamując się w naszym serwisie docierasz do kilkunastu tysięcy naszych czytelników. Twoja reklama może mieć bardzo efektowną postać i jest dostępna 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Zapraszamy do kontaktu: .

Dlaczego warto reklamować się w Dzienniku Prudnicka.pl?

 • Docierasz do kilkunastu tysięcy naszych czytelników,
 • Reklama może mieć jedną z kilku form: baner reklamowy w wybranym miejscu (góra strony, panel boczny, w artykułach) lub artykuł sponsorowany. Projekt graficzny może mieć postać statycznej grafiki (jpg) lub animacji (flash),
 • Sam określasz jak długo publikowana jest Twoja reklama,
 • Możesz sam przygotować swój projekt graficzny, a jeśli go nie masz, to nasi graficy przygotują go dla ciebie (bezpłatnie w ramach usługi wykupienia reklamy, według Twoich wskazówek),
 • Wiesz dokładnie ile razy Twoja reklama została wyświetlona na naszej stronie,
 • Całość formalności może zająć tylko kilka minut. Wystarczy do nas napisać. Wystawiamy Faktury VAT. Koszty reklamy można wpisać jako koszty Państwa działalności. Jeszcze tego samego dnia Państwa reklama może zostać udostępniona naszym czytelnikom.

Reklama graficzna

Reklama graficzna w postaci banera lub animacji publikowana jest na określony czas: miesiąc, kwartał, pół roku. Im dłuższy okres publikacji, tym większa zniżka cenowa. Reklamę umieszczamy w jednym z trzech wybranych przez klienta miejsc:

W prawym panelu

Umieszczane tam są reklamy o szerokości do 350 pikseli. Może być mniejsza szerokość. Wysokość dowolna, do 500 pikseli (patrz rysunek z lewej). Takie reklamy widoczne są na każdej podstronie naszego serwisu!

W lewym panelu

Umieszczane tam są reklamy o szerokości do 120 pikseli i wysokości do 900 pikseli (patrz rysunek z lewej). Takie reklamy widoczne są na każdej podstronie naszego serwisu.

Reklama w centrum strony

Takiej reklamy nikt nie przegapi. To najpopularniejsza forma reklamy. Państwa reklama wyświetlana jest w atrakcyjnym miejscu naszej strony. Może mieć ona szerokość do 850 pikseli i wysokość do 170 pikseli. Taka reklama widoczna jest na stronie głównej oraz w czytanych przez czytelników artykułach (pojawiają się one losowo, co drugie otwarcie artykułu) (rysunek z lewej).

Nasza strona jest skalowalna. Na starszych komputerach reklama zostanie odpowiednio zmniejszona i efektownie zaprezentowana naszym czytelnikom. Dbamy o to, by każda grafika efektownie prezentowała się na naszej stronie.

Artykuł sponsorowany

To tekst opisujący Państwa działalności, Państwa produkty, Państwa sukcesy. Możemy przygotować go na zamówienie lub po prostu zamieścić na naszej stronie przygotowane przez Państwa treści. Taki tekst może mieć zdjęcia, materiały video. Dodatkowo może zawierać link do Państwa strony internetowej, co dodatnio wpływa na pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. Oczywiście cały tekst zostanie odpowiednio wyróżniony i opublikowany na naszej stronie

Cena

Cena każdej reklamy jest ustalana indywidualnie. Zależy od wybranego przez Państwa miejsca i czasu publikacji reklamy. Dla stałych klientów mamy atrakcyjne zniżki. Proszę pamiętać, że w ramach usługi nasi graficy przygotują projekt graficzny reklamy stosownie do Państwa uwag. Wystawiamy faktury VAT.

Zapraszamy do kontaktu: .

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dziennik Prudnicka.pl jest wpisany do rejestru dzienników i czasopism.
Kopiowanie, wykorzystanie, powielanie materiałów dostępnych w serwisie wymaga pisemnej zgody redakcji.
Pomysłodawca serwisu: Stanisław Stadnicki

Projekt i wykonanie: WebInspiracje.pl Stadnicki.pl Projektujemy strony internetowe.

Polecamy:

 • Raclawice.Net
 • KolejPodsudecka
 • Stanisław Stadnicki
 • Do Przodu
 • WebInspiracje